Automatizovana Donacija - Hackintosh. (Hash Mining)

Kao sto vecina ljudi, je vec upoznata sa HASH mining-om, tako nesto slicno smo ubacili i na HACKINTOSH.

Od danas, pa u narenidh 24h, je instalirana automatizovana scripta koja vas na UPIT potrazuje vasu dozvolu za koriscenje vaseg procesora dok ste na HACKINTOSH.RS - Koriscenje procesora u trenutnoj fazi jeste 50%, sto znaci dok ste na sajtu i dok gledate/pomazete/trazite ili pak nista ne radite, jednostavno pomazete hackinosh zajednici oko finansijskih problema koje mogu kasnije da naidju.

Kao sto sam rekao ovo je PROBNA FAZA koja ce da traje 24h od ovog trenutka.

Hvala svima koji odobre ovaku vrstu podrske! :wink:

Radni processeros (throttle) redukovan na 60% idle. - Testiranje na 24h.

Molimo vas da komentarisete vase misenjenje o ovakvoj vrsti donacije. Hvala unapred

VAZNO - Obrisite cookies/cache i refreshujte stranicu hackintosh. (Browser).

Hackintosh Team.

ja sam probao ovako nesto isto ovaj monero kod mene na sajtu i mislim da je bzv, nema zarade neke od toga

Evo kako to izgleda:

@crusher - stavio sam na 40% jer iskreno iako ja trenutno sada koristim slabiji racunar, ne osetim nesto znacajno da mi usporava rad na racunaru dok sam na hackintosh zajednici :slight_smile:

To mora da vrti prilicno dosta da bi mogo ista kad skupis

@Miki - ako jedan covek to radi, slazem se… ako radi cela zajednica onda je to druga prica, zato sam i stavio da bude jako malo resursa umesto “DEFAULT” 70%-80% ja koristim 40% jer mislim ako 5 ljudi radi to svaki dan po makar 1 sat, moze mesecno da se plati odrzavanje sajta, a to mi i jeste cilj… da ova zajednica sama sebe finansira da ne trpim ja celokupne troskove.

sta bi sa adsense reklamama ?
Kakva je poseta foruma za sada kolko ima dnevno i to ?

@dbm nije problem da ja to uključim i to što mi drži malo veću temperaturu. Nego sam se zeznuo pa sam pokrenuo na telefon (iPhone X) pa se malo ugrejao. Ja ti pomažem sa tri računara!!!

Kod mene je to poprilično drugačije. Ne znam o čemu se radi, ali mi se ne dopada kako izgleda ni u Operi, a isto je i u Safariju.

52

Temeperatura na procesoru varira od 35 do 40c, što je otprilike maksimum kod mene prevashodno zbog velikog hladnjaka.

Sad, voleo bih da mi neko pojasni dal je zapravo razultat koji imam OK, pošto vidim da je CPU idle na nekih 50% kad ne radim ništa.

evo je i situacija kod mene, nesto mi cudno izgleda a cistio sam cookie. probacu rucno pa da vidim ima li promena.

ista prica i posle rucnog ciscenja, cak je zauzece jos manje…

eto kako je kod mene mada u vecini slucajeva na win-u trendmicro blokira tu skriptu.

ostao mi je ukljucen uBlock, evo rezultata posle iskljucivanja, mada ja ovde nista ne razumem oko ovih brojeva:

bilo bi lepo da moze da se vidi i ko je koliko iskopao :slight_smile:

Zauzeće je manje iz Safarija kada se prozor sakrije.

Međutim kod Opere ovaj manevar ne igra tj. isto je u oba slučaja i konstatno ga drži zakucano na otprilike 170-180% što mu dođe u mom slučaju oko 50% procesorskog zauzeća.

to za safari kad se ode na neki drugi tab sam sad primetio. operu sam zabatalio zbog problema sa syncom ali zato evo ga chrome koji vec ozbiljno rudari :slight_smile:

Hash mining - DISABLED.

@Miki je bio u pravu, apsolutno nema nikakvog udela, cak sta vise i smeta.

Pozdrav :wink:

Pa kazem ti ja mora da vrti dosta da bi ista zaradio a i to sto zaradis jos ti uzmu neki fee prilikom isplate.