Geekbench - Rezultati

Imali smo pre pa sto ne i sad temu sa Geekbench rezultatima. :slight_smile:

Zadovoljan sam kako radi :slight_smile: – Upravo sada skidam update na 10.13.3 tako da ce’mo uporediti statistiku :slight_smile:

ja sam pre neki dan narucio ram za laptop pa sam snimio ovaj video

napravio sam neko poredjenje sa 4, 8 i 12 gb

Evo jedno malo starije, ali još uvijek dobro radi

@zeljko.hudi - Veoma prijatno iznenadjen da vidim tako staru masinu :open_mouth: – I naravno dobrodosao na hackintosh :slight_smile:

Staro ali provjereno u potpunosti zadovoljava za normalan rad, radi od davne ML2 10.8 redom sa svim verzijama MAC OSX do Sierre 10.12.6, na kojoj ostaje za stalno . Novu High Sierru 10.13 nisam ni pokušavao ipak je to “starija” mašina. :slight_smile:

Evo, 2min posle prvog OSX-a. (Nista nisam overcloakovao), sve ovo je stock speed…

a ovo je grafika

odlican, prosao je hack :smiley:
nego zasto si odabrao 17.1 za taj cpu?
ja sam na ovoj masini namerno ostavio default 14.2 i nisam kasnije nista dirao.
evo cisto poredjenja radi i masine koju sam zimus sklapao ortaku.
isto nista nije OC-ovano.
7700k/16gb 2666Mhz/1070/850evo 500gb.

znace dosta ta 2 jezgra vise na 8700k.

Mislis da vratim smbios na 14,2? - ne znam, ovo mi je bio ponudio clover po defaultu… cenis da bi 14,2 bolje pasao na i7 8700k ? :slight_smile:

ok ako ti je tako po defaultu ponudio, mislio sam da si sam odabrao pa sam zato pitao. za coffee lake ide 18.x smbios, treba da se pogleda u podesavanjima za taj cpu.

meni je uvek nudio 14.2 default za skylake i kabylake pa sam rucno birao 17.1 za svoj cpu.

@DarkSide - ovo su sad rezultati sa 18,3 smbios

Rekao bih da su malo bolji, po brojevima :slight_smile: jedino je single core malo manji al opet…

ipak si promenio :slight_smile:

ma odlicni su rezultati, uzivaj u masini :wink:
nije ni taj geekbench nesto narocito precizan.

mozes da izvrtis i cinebench za mek pa vidi samo cpu kakav je a na windowsu imas svakako boljih testova jer kapiram da si pravio dual boot posto ti ne treba takva kartica za macOS nikako :smiley:

skini Superposition i zadaj mu najvise vrednosti pa pusti benchmark i gledaj kako kuva masina :smiley:

e da, jesi odabrao XMP profil u biosu za memoriju posto sad vidim da ti ne ocitava brzinu?

A post was split to a new topic: Disk Speed Test - Rezultati